Toplu iğne büyüsü eski sevgilime kavuşturdu

Eski sevgilim benden ayrıldıktan sonra yeni bir kız arkadaş edinmişti fakat İlginç olan onun kızla çıkmaya başladığı sürede ben onu tekrar hayatıma geri istemeye başladım. Aslında onu seviyordum bizim ayrılığımız tamamen bir inat uğruna olmuştu. Bu sevgi konusunda onu ikna edemedim çünkü o bunun kıskançlıkla yaptığımı düşünüyordu. Onun da beni hala sevdiğimden eminim çünkü zaten sürekli mesaj atıp arıyordu Ben de aynı şekilde onu arıyordum ve mesajlaşıyorduk ama başka bir kızla çıkıyordu. Ona toplu iğne büyüsü yaptırarak yeniden elde etmek istedim.
Eski sevgilimi istiyordum
Tabii ki bu konuda öncelikle çok bilgi sahibi olduğumu söyleyemem tam tersi çok yakın bir arkadaşım bana daha önce bir sevdiği insana bağlamak için yaptırdığını söylemişti. Ben de toplu iğne büyüsü yaptırarak eski erkek arkadaşımın Hem o kızdan arabasını hem de bana geri dönmesini istiyorum ki bunun mümkün olabileceğini de İnanıyordum.
Artık beraberiz
Tabii ki bu konularda araştırma yaparken aslında işin ilginç yanı karşıma çok fazla yorumda isim olarak Medyum Burak Bey çıktı. Ben de kendi başıma hareket etmek yerine Burak beyin resmi telefon numarası 0553 371 89 94’ü arayarak toplu iğne büyüsü konusunu ona danışmak istedim. Gerçekten bana kalpten ve çok seven bir şekilde yardım etti. Onun sayesinde eski erkek arkadaşım o kızdan ayrılarak bana geri döndü zaten birbirimizi çok sevdiğimiz için bu büyü de çok güzel etki etti diyebilirim.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 906 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

18 Evet
18 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Yasin hoca