Adet Büyüsü Belirtileri

Aşk büyülerinden biri olan adet büyüsü, belki de eşleri birbirine bağlamak için yapılacak en tesirli büyülerden biridir.

Adet büyüsü yapılmasına karar vermek kadının kendisine kalmış bir durumdur. Çünkü bu büyünün önemli bir özelliği vardır. Bu büyü adından da anlaşılacağı gibi, kadınların her ay yaşadıkları özel süreçleri olan regl döneminde söz konusu olan regl kanlarından yapılmaktadır. Tesirli olmasının önemli nedeni, kadınların tamamen kendi biyolojik özelliklerinden yani kendi kanlarından yapılmasıdır. Ancak elbette çok tercih edilen bir büyü olmayabilir. Gerçek yani amaçlarında hizmet etmek, yardımcı olmak olan bir hoca size bu büyünün özelliklerinden bahseder ancak yapıp yapmama seçeneğini size bırakır. Bu sizin vereceğiniz bir karardır.

Adet Kanı büyüsü nasıl yapılır

Adet büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabı ise kadının kendi regl yani adet kanı büyüsünden yapılmasıdır. Aşk büyüleri arasında çok tercih edilmeyebilecek bu büyünün bozulması da öyle kolay değildir. Malum kan en temel, yaşama yön veren bir fizyolojik varlıktır. Bu nedenle, insanı insan yapan bir materyalden yapılması da bu büyüyü zor bozulur hale getirmektedir. Herkesin yani ben hocayım diyen herkesin bu büyüyü bozarım demesine inanmamak gerekir. Ancak imanlı, kutsal kitaplara hakim olan, diğer alemlerle ve varlıklarla iletişimi olan gerçek medyum hocaların bunu bozabildiğini bilmek gerekir. Adet büyüsü nasıl bozulur, bunun bozulması yukarıda belirtildiği gibi gerçekten son derece zordur. Bu büyü yapılan kişide kısa sürede bir etkilenme olur. Hemen ilgi göstermeye ve karşı tarafı düşünmeye başlar. Eş ya da sevgili adayı büyü yapan kişiyi düşünmeye başlar, onsuz zaman geçiremez bir hale gelir.

Adet Kanı Büyüsünden Burak Hoca ile Kurtuldum

Ben yakışıklı, ister istemez birçok hayranı olan bir erkeğim. İşyerinde verimli, geliri yüksek bir mevkideyim. Bu nedenle, hayranım olan bayanlar da çoktur. Ancak bir tanesinden çekmediğim kalmadı. Bu kız belki ilk olarak iyiniyetlerle bana ilgi duymaya başladı ama sonrasında artık ilgisi tacize dönmeye başladı. Bense aynı zamanda arkadaş grubumda olduğundan, mümkün olduğu kadar kendisine nazik davranmaya çalıştım. Ancak ben bu kıza hiçbir şekilde ilgi duymazken, birden nasıl oldu anlamadım sürekli bunu düşünmeye başladım. Bu kız olmadan, onu görmeden yapamaz hale geldim, aslında bir de sevdiğim kız arkadaşım vardı. Meğer bu kız bana adet kanı büyüsü yaptırmış. Bunu da annem ile kız arkadaşım şüphelendiler de ortaya çıktı.

Benim için hoca arayışına girdiler. İnternetten ve çevreden, adet kanı büyüsü yaptıranların yorumları üzerinden incelemelerini yapmışlar. Bu şekilde medyum Burak Hoca ile tanışma şansını elde ettik. Bu özel insanla tanışma şansını elde ettim ve medyum Burak ile adet kanı büyüsü için 0553 371 89 94  ile [email protected] iletişim bilgileridir. Deneyimim gerçekten çok olumlu geçti. Bana yapılan büyünün bozulması son derece zormuş ve belki de o olmasaydı kesinlikle bu dertten kurtulamayacaktım.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 1370 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

16 Evet
16 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Yasin hoca