Surhubat Duası

Eski eşimi hala sevdiğim için onu nasıl geri kazanırım diye gece gündüz düşünüyordum. Boşanmıştık ve ben onsuz nefes bile alamıyordum. Sanki dünyada bir o bir ben kalmıştık. Ona o kadar hasrettim ki yeniden barışmak, yeniden ona olan sevgimi ispat edebilmek için gerçekten de her şeyi yapmaya hazırdım. Evliliğimde bazı hatalarım olmuştu ama hepsinden ders çıkarmıştım. Ayrıca çok büyük kavgalarımı ve sorunlarımız da olmamıştı ama o boşanmak istedi gitti ve bu iş bitti. Tabi ki ben bunu kabullenmekte çok zorlandım.
Surhubat duası çok etkili oldu
Bir yerde okumuştum Surhubat duası bu gibi durumlarda çok yardımcı oluyor diye. Tabi ki hemen ilgimi çekti çünkü çözüm bulmak için resmen didiniyordum. Ama sonra bu işi tek başıma yapamayacağımı anladım ve mutlaka profesyonel bir yardım almam gerektiğine kanaat getirdim ve medyum Burak beyi 0553 371 89 94 numarasından aradım. Durumumun ne olduğunu detaylı şekilde anlatıp amacımı da öğrendiğim duayı da söyledim ve bana yardım edebileceğini anladım.
Görüşmemin sonucu eşimle barıştık
Gerçekten de bu duanın müthiş etkili olduğunu medyum Burak bey de bana izah etti. Kendisinin önerdiği şekilde duayı okudum. Bu anlamda mutlaka bilgili biriyle görüşmek gerekiyor ki yanlış bir şey yapılmasın. Etkisini hemen gördüm çünkü eşim telefona bile çıkmıyordu. Şimdi ise yeniden nikah tazeleme kararı aldık ve yine beraberiz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1206 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

23 Evet
24 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Yasin hoca