Sevdiğinle Evlenmek İçin Dua

Evlilik çok kutsal bir şey ama ille de sevdiğin kişiyle evlenmen gerekiyor aksi halde hayat zehir olabiliyor. En azından ben etrafımdaki pek çok kişiden bunun kanıtını görmüş durumdayım. Sevmediği insanla evlenip de mutlu olanı henüz görmedim. O yüzden ben de sevdiğim kişiyle yuvamı kurmak istiyordum ama bir türlü olmuyordu. Uzun zamandır görüştüğüm bir erkek arkadaşım vardı ama evliliğe yanaşmadığı için sürekli onu ikna edecek şeyler yapmaya çalışıyordum. Tabi ki bu da bir süre sonra insanın umudunu kırıyor ve ciddi anlamda moral bozuyor.
Dualar İşe Yaradı
Baktım kendi başıma bu işin altından kalkamıyorum o zaman da hemen internetten ne yapabileceğime baktım. Aklıma bir yerden duymuş olduğum sevdiğinle evlenmek için dua konusunda yardım almak geldi. Ama ille de doğru birini bulmak gerekiyordu ki o sırada karşıma medyum Burak çıktı. Hakikaten çok büyük bir şanstı diyebilirim ki okuduğum yorumdaki kişi kendisinin resmi telefon numarası olan 0553 371 89 94’ü de yorumun alt kısmına yazmıştı. Hiç tereddüt etmeden aradım.
Artık Evlilik Hazırlığı Yapıyoruz
Bu numarayı arayıp medyum Burak ile görüşmek hayatımı değiştirdi ve o günden sonra duanın da etkisi ile sevdiğim insanla önce nişanlandık, sonra da nikah günümüzü aldık. Yakında düğünümüz var ve ben hakikaten çok mutluyum. Dilerim siz de benim kadar mutlu olursunuz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1315 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
20 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Yasin hoca