Etkili Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

Celbi aşk muhabbet için mahbubun niyetine gecede …kere ya bariü … kere ya rauf okumak üzerine okunanı derin bir sevgi ile okuyana bağlar. Dilek olana kadar devam edilir. Oldukça etkilidir. Tecrübe edilen uygulamalardır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşık Etme Büyüleri
Yazdır
Bu sayfaya 2220 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

21 Evet
21 Hayır

“Etkili Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?” için 10 yorum var.

  1. Medyumlar ile çalışma fikrine çok sıcak bakmıyordum ama eşimin benden soğumasına da daha fazla dayanamazdım. Arkadaşım beni medyum Burak’a götürdü ve ondan bağlama büyüsü hakkında yardım aldık. Artık çok mutluyum.

  2. Patronum bana büyük bir kötülük yaptı ve beni işten attı. Bende ona zarar vermek için evliliğini bitirmeye karar verdim. Medyum Burak ayırma celbi hazırladı ve onun evliliğinin kısa zaman içinde bitmesini sağladı.

  3. Bugüne kadar kime gitsem sevdiğim kadını bana aşık etmek için yardım alamadım. Ama medyum Burak sahip olduğu deneyim ile benim için yaptığı aşık etme celbi aracılığıyla amacıma ulaşmamı sağladığı için ona teşekkür ediyorum.

  4. Ablama dadanan o sapıktan bir türlü kurtulamıyorduk. Ancak medyum Burak ile tanışıp ondan soğutma büyüsü hakkında yardım almak tüm sorunları çözdü. Bu konuda çok başarılı bir isim ve ismini herkesten duyuyorum.

  5. Eşimi görmek dahi istemiyordum. Ancak onunla çok büyük bir aşk ile evlenmiştik. Bu durum hakkında medyum Burak ile görüşmeler yaptık. Benim üzerimde soğutma büyüsü olduğunu anladı ve kısa zaman içinde bana yardımcı oldu.

  6. Celb işlemi konusunda bence ülkemizde en iyi isim medyum Burak Hoca. Kısmetimin iş ortamında açılması için kendisinden celb desteği aldım, ilk günlerden başlayarak sorunlar ortadan kalkmaya başladı ve olumlu enerji ile doldum.

  7. Görümcem bekar bir bayan olduğu için, eşimle de sadece iki kardeş oldukları için sürekli bizdeydi. Bundan rahatsız oldum ve belli etmeden Burak Hoca dan soğutma büyüsü desteği aldım.

  8. Kızım çok düzgün bir çocukla çıkmaya başladı ve ben de bunu sağlamlaştırmak istedim. Gün arkadaşlarımdan duyduğum Burak Hoca dan hemen bağlama büyüsü desteği aldım. Onun sayesinde evlilik hazırlığı yapıyoruz.

  9. Aşık etme hamaylı işlemi hakkında çok fazla bilgim yoktu. Ta ki medyum Burak ile tanışana kadar. Abim için özel olarak hazırladığı hamaylı ile kısa zaman içinde sevdiği kızı kendisine aşık etmesini sağladı.

  10. Manevi enerjilerin güçlerine genellikle inanmazdım. Ama medyum Burak ile çalışmak beni çok kısa zaman içinde amacıma ulaştırdı. Benim için yaptığı aşık etme celbi ile artık sevdiğim erkek benim için deli oluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Yasin hoca