BÜYÜ YAPMAK

Büyü, hemen tüm toplumlarda söz konusu olan bir uygulamadır. Toplumlar, uzun yıllardan bu yana bu tılsımların özel etkilerinden, bizden öte varlıkların etkilerinden yararlanmıştır. Birçok büyü çeşidi bulunmaktadır. Bunlar aslında toplumlara göre değişmektedir. Kara büyü, gri büyü ve beyaz büyü olarak türlere ayrılmaktadır. Bunları bilmek, hakim olmak çok önemlidir. Büyü yapmak için kişinin ehil olması gerekmektedir. Herkese bu konuda güvenmek olmaz. Büyü yapması için destek alınacak kişinin, medyumluk yani sezgisel yeteneklerinin olması, inançlarının çok kuvvetli olması lazımdır.
Büyü Yapmak Medyumluk Yeteneklerini Gerektirir
Büyü yapmak nasıldır, büyü yapmak için yapacak kişinin inançlarının mükemmel olması gerekir, ayrıca medyum olarak sezgilerinin doğuştan gelen özelliklere uygun olması lazımdır. Kullanılacak malzemeleri ve ritüelleri bilmelidir. Kendisine büyü yapılması ya da bozulması için gelen insana yol gösterecek, destek verecek özellikleri olmalıdır.
Büyü Desteği için Medyum Burak
Büyü desteği almak, büyü yapmak nedir, öğrenmek için medyum Burak ile öğrenebilirsiniz. Büyü yapmak kadar, büyü bozmak da son derece önemli bir ritüeldir. Bunları medyum Burak ile çözebilirsiniz. Kendisini  0553 371 89 94  numaralı telefon ile arayabilirsiniz ve görüşme, destek randevularınızı alabilirsiniz. Kısmet açmak, kapamak, ayırmak, sevdiğine kavuşmak, birçok niyetle kendisinden destek alabilirsiniz. Ülkenin her yerinden, hem yüz yüze, hem de online olarak destek alabilirsiniz. Yetenekleri ve sezgileri ile üst düzey bir insandan destek alacaksınız.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1230 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
22 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Yasin hoca