En Hızlı Aşık Etme Duası

Şerhi: Bu mübarek ismin hassası sudur ki, bir adamın huyu
kötü, öfkeli, kibirli ve gururlu olur; herkese eziyet eder, fiilleri kötü olur da bunları terk etmeğe gücü yetmezse, bu mübarek ismi misk ve safranla yazar; kendi ismini ve anasının ismini beyaz bir ipek beze yazar ve oldugu temiz bir yere gömerse(pis olmayan ayak basılmayan) üzerinden az zaman geçmeden huyu güzelleşir; kötü fiilleri iyiye dönüşür.
*Eger seni bir kimsenin sevmesini ve senden bir saat dahi ayrılmamasını dilersen,üç gün oruç tut ve bu mübarek ismi her gün beş yüz defa oku.(üç gün okuyacaksın her okumanın sonunda) Bu ismi okumayı bitirince, kapısı kıbleye bakan bir hamama git.(evindeki banyoda olabilir ama kıble yönüne bakması şart eğer bakmıyorsa hamam bul)Orada gusül et.Hamamdan çıkınca (üç günün bitiminde duanıda yaptıktan sonra)bu mübarek ismi sag elinin ayasına(avuç içi) yaz. Seni sevmesini istedigin kimsenin karsısına dur. Sevdiğin kimse seni gördüğü zaman seni öyle sever ki sevginden ölecek hale gelir. Ona dokunduğun zaman aşk ve muhabbetten öleceğinden korkar. Sevdigi ve razı oldugu seye muvaffak kılan Allah’tır.

“Ya rahmâne külli sey’in ve Râhimeh”.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşk Duaları
Yazdır
Bu sayfaya 8521 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

19 Evet
19 Hayır

“En Hızlı Aşık Etme Duası” için 32 yorum var.

 1. Saygıdeğer hocamın hürmetle ellerinden öpüyorum. Bugün harmura celbinde 16 ncı gün ve benim işim tamam oldu. Hocam daha okumasını bile yapmadan benim işlem tesir etmeye başladı. Her insanda farklı etkiler olacağını burak bey söylemişti ve bende bu şekilde oldu. O kadar iyi bir gelişme ki benim için bu durum karşısında çok heyecanlandım. Varsa yoksa medyum burak hocadır gerisi boş bana göre çok memun kaldım size de tavsiye ederim canlar.

 2. Selamün aleyküm Allah’ın rahmeti üzerinize olsun. Benim eşimle olan ilişkim bitme noktasına gelmişti. Halbuki birbirmizi çok sevip kaçarak evlenmeye aynı yastığa yola baş koyup sözler vermiştik. Fakat bu da Allah’tan gelen birşey bu hayatta insanın başına her an herşey gelebiliyor hemde hiç beklediğimiz bir anda. Benim mesela burak hocayı da bulup onunla çalışmam da kaderin bir parçasıdır. Öncelikler arkadaşlar burak hocam dualar üzerine çalışmalar yapıyor. Bunda inancım sonsuz. Bende bu sayede çalışmaya sorunlarımı çözmeye karar verdim. Burak hocamla celb işlemi yaptık harmura celbi. 14-15 günde haızrladı bana gönderdi bende taşımaya kullanmaya başladım. 26 günde eşim Allah’ın izniyle burak hocamın vesilesiyle döndü. Çok mutluyuz.

 3. Saygıdeğer hocamın hürmetle ellerinden öpüyorum. Bugün harmura celbinde 16 ncı gün ve benim işim tamam oldu. Hocam daha okumasını bile yapmadan benim işlem tesir etmeye başladı. Her insanda farklı etkiler olacağını burak bey söylemişti ve bende bu şekilde oldu. O kadar iyi bir gelişme ki benim için bu durum karşısında çok heyecanlandım. Varsa yoksa medyum burak hocadır gerisi boş bana göre çok memun kaldım size de tavsiye ederim canlar.

 4. Sevgilim sürekli başka kadınlarla konuşuyordu her seferinde yakalıyorum özür diliyor tekrar affediyorum çünkü onu çok seviyorum artık napıcağımı şaşırdım derken Allah burak hocamı karşıma çıkardı kuantum celbi harmura celbi çalışması yaptırdım şimdi herşey tam istediğim gibi okumaları zaten burak hocam yapıyor çok etkili süper sonuç kesinlikle tavsiye ederimmm

 5. Merhabalar, sevdiğim eşimi kendime bağlamak için burak beyle çalışmaya karar verdim. Beni burak beye iten bir güç vardı sanki. O kadar medyum ve hocayla görüştüm fakat hiç birisi medyum burak hoca kadar içten gelmedi. Açıkcası bundan etkilendim ve denemek istedim. Sonuç olarak çok iyi yerlere geldim burak hocamın kısmet açma celbini herkese öneriyorum gerçekten başarılı bir medyum güvenilir şahsiyettir. Kısmet açma şans celbim etkisini 18 günde gösterdi çok kurumsal bir şirkette çalışmaya başladım ve hızlı bir şekilde yükseldim. Çok mutluyum. 0553 371 89 94 arayın bence

 6. Merhaba kader dostlarım bende 3 senelik bir ilişkim vardı birden ayrıldık daha doğrusu terk edildim kısa bi süre içinde başkası ile oldu ve ben uzun süredir saygı değer hocam ile o kadar kötü ki durum her gün gözümün önünde gözlerimden yaş akmıyor artık akacak yaş kalmadı içim ağlıyor sürekli yüreğim yanıyor hal böyle olunca hemen burak hocayı buldum en iyi doğru bana göre burak hocaydı gerçekten de sonuç aldım artık herşey istediğim gibi buna vesilen olan iyi yürekli hocam sağolsun Allah ondan razı olsun

 7. Elazığ merkezden ben BEDİZ. Selam herkese paylaşımınız cidden çok güzel, teşekkürler 03-02-2018 19:48:33

 8. Merhaba burak hocayla yaklaşık 5 yıldır tanışıklığım var gerçekten işini düzgün yapan üstadlardandır benim için. Havas konusunda tek geçerim gerçekten ilim irfan sahibi birisidir. Bana teyzemin gelinine halamın oğluna ve çevremde yakın bildiğim bir çok insana yardımcı oldu ve başarısı kesinlikle tartışılmaz. Ben çok sıkıntılar çektim zamanında başıma bir çok kötü olaylar geldi. İşlerim kötüleşti kazancım düştü daha sayılacak bir çok şey var anlatmaya kalksam roman olur. Demem o ki lafı fazla uzatmadan burak hocam bana vefk tılsımı hazırladı ve sıkıntım çok kısa sürede bitti iş böyle olunca bende güvenerek tüm çevreme akrabalarıma bile önerdim yönlendirdim. Allah eline koluna zeval vermesin. Telf: 05533718994

 9. Selam arkadaşlar ben medyum burak hocayla dört hafta önceden tanıştık. İnsanın başına bu hayatta herşey gelebiliyor. Ben sekiz yıllık kız arkadaşımla herşey çok güzel giderken artık birşeylerin ters gitmeye başladığını anladım. Artık istemiyordum onu nedenleri bana kalsın. Neyse çok uzatmadan konuya gireyim. Burak hocamı internette buldum hakkında çok yazı okudum. Allah’ım zeval vermesin gerçekten başarılı bir insan anladım bunu. Kırk gün sonunda da bakım olcakmış işleme. Sizin sorunlarınızda inşallah çözlür. Ben Memnunum belirtmek istedim

 10. Kuzenimin yakın arkadaşlarından birine aşık olmuştum. Ama kız bana ilgisiz olduğu için hızlı bir şekilde aşık olmasını diliyordum. Meydum Burak’a aşk celbi yaptırdım. Ve kız bana 2 ay içinde ilgi duymaya başladı.

 11. Kız kardeşim aşık olduğu çocuğu etkilemek için çareler ararken ona medyum Burak’tan söz ettim. Kendisine evlilik celbi yaptırdık. İkisi de birbirine deliler gibi aşık oldular. Hepsi hocamın sayesinde.

 12. Kocamın başka bir kadına ilgi duyması sonrasında kendimi teselli etmek için çareler aradım. Ayırma celbi yaptırmak için Medyum Burak’a başvurdum. O kadından ayrıldı ve benimle eski mutlu yaşamına döndü. İyiki varsın hocam.

 13. Ev arkadaşım sevgilisini çok sevmesine rağmen ona karşı soğuduğunu söyleyerek ayrıldı. Bu işin içinde bir durum olduğunu düşünerek Medyum Burak’a başvurdum. Hocam kısmet açma celbi yaptı. Şimdi sevgilisine tekrar döndü ve mutlular.

 14. Erkek arkadaşımın beni aldatması fikri bile bana huzursuz hissettiriyordu. Gözü benden başkasını görmemeliydi. Bende medyum Burak’a sevgiliyi geri döndürmek için boy hamaylı yaptırdım. Gözü benden başkasını görmez oldu.

 15. Okulda derslerim bir kız yüzünden kötü gitmeye başlamıştı. Çünkü tek taraflı platonik bir aşk yaşıyordum. Kuvvetli aşk için boy hamaylı yaptırdım ve Medyum Burak sayesinde yapılan işlemden kısa süre sonra kızın ilgisini çektim. Artık kafamı derslere vereb

 16. Yaptığım iş anlaşmalarında hep bir uğursuzluk hep bir kötüye gidiş söz konusuydu. Kısmet açmak için boy hamaylı yaptırarak üzerimdeki negatif enerjiyi attım. Artık iş sözleşmelerimi aktif bir şekilde yapıyorum. Sıcak bir iletişim kurmaya başladım.

 17. Aynı evde kaldığım sevgilim benden uzak durmaya başlamıştı. Fakat ben öylesine tutku dolu ve aşk dolu gözlerle ona bakıyordum ki benimle tekrar eskisi gibi olması için Medyum Burak ile iletişime geçtim. Sorunumuz 3 ay içinde sevgilimi kendime aşık etmek i

 18. Kendimden yaşça baya küçük olan sevgilimin gözü dışarda olsun istemiyordum. Bu nedenle hemen Medyum Burak’ı arayarak çözüm istedim. Oda sağolsun sevgilimi kendime bağlamak için boy hamaylını önerdi. Sonuçlardan memnunum.

 19. Kara sevdaya tutulmuştum. Aklım kalbim sürekli o kişideydi. Bana ilgi duymadığını fark edince bende çareyi Medyum Burak hocamın yaptığı sevgiliyi geri döndürmek için boy hamaylı çalışmasında buldum. Sağ olasın hocam çok makbule geçti.

 20. Öğretmenlik yapıyorum. Özel olarak ders verdiğim öğrencilerden birine aşık oldum. Bana ilgi duymasını istediğim için Medyum Burak’a sevgiliyi kendime aşık etmek için boy hamaylı yaptırdım. Hızlı şekilde bana aşık oldu ve ilgilenmeye başladı.

 21. Dans eğitmeniyim eğitim verdiğim bayanlardan birine deliler gibi aşık oldum. Ama sevgilisi vardı. Benimle olması için Medyum Burak ile sevgiliyi kendime bağlamak için boy hamaylı çalışması için iletişim kurdum. Çok yardımcı oldu bana kendisi.

 22. Yüzme kursunda ders veriyorum. Tatil yerlerinde görev aldığım günlerden birinde kurs verdiğim kadınlardan birine ilgi duymaya başladım. Kadın hiç beni önemsemiyor gibiydi. Ben de Medyum Burak’a kısmet açmak için boy hamaylı yaptırarak onu kendime bağladım.

 23. Müzisyenlik yapıyorum. Gitar çalma konusunda ders vermemi isteyen öğrencilerden birisi bana aşık oldu benden uzaklaşmasını istemediğim için kuvvetli aşk için boy hamaylı yaptırmak için Medyum Burak hocadan yardım aldım. Allah razı olsun hocam sizden.

 24. Gece klüplerine sıklıkla gidiyorum. Solistlik yapan bir çocuğa aşık oldum. Ama onun çevresinde çok kişi vardı beni gözleri görmüyordu. Medyum Burak bana hızlı şekilde aşık olması için bağlama celbi yaptı. Sonuçtan memnunum.

 25. Şarkıcılık yapan bir kadına gittiğim barda aşık olmuştum. Sevgilisi olduğunu görünce ayrılması için ayırma celbi yaptırmak istedim. Medyum Burak hocamın çalışması kadını bana bağladı ve sevgilisinden uzaklaşmasına neden oldu.

 26. Doktorluk yaptığım hastanede üst katta görev yapan hemşirelerden birine tutulmuştum. Fakat benimle konuşmak bile istemiyordu itici buluyordu. Bana yakınlaşması için Medyum Burak’a aşk celbi yaptırdım artık birlikteyiz iyi bir ilişkimiz var.

 27. Avukatlık yapıyorum. Bana bir dava için başvuran kişilerden birine deliler gibi tutuldum. Fakat ona bir türlü açılamıyordum. Onunda bana ilgi duyması için Medyum Burak hocamdan harmura aşk celbi yapmasını istedim. Sonuç mükemmel.

 28. Hostes olarak görev yaptığım uçağın pilotu çok yakışıklıydı. Tüm kızların aşık olacağı türdendi. Ona tutulmuştum. Medyum Burak hocamın yaptığı evlilik celbi ile pilotu kendime aşık ettim. Sana ne kadar teşekkür etsem az hocam.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Yasin hoca