Sevdiğinin seni özlemesi için dua

Merhabalar, ben genç bir bayanım ve sizlerle bir konuda yaşadıklarımı paylaşacağım. Belki burada okuduklarınız çok büyük bir sorunmuş gibi gelmeyebilir ama benim için öyleydi. Neticede herkesin sorunu kendisince büyük ve önemlidir. Sevdiğim biri var ve iki yıldır görüşüyoruz. İş nedeniyle sık sık ayrı kalıyoruz. İlk başlarda beni çok özlerdi ve gittiği yerden her gün saatlerce arayarak benimle konuşurdu. Sık sık da özlediğini dile getirirdi. Sonradan bu durum azaldı yani daha az aramaya başladı ve özlediğini de pek söylemiyordu. Ben de bu böyle giderse ilişkimiz bitebilir diye endişe edip sevdiğinin seni özlemesi için dua etmeye karar verdim.
İnternette araştırdım ve güzel sonuçlar aldım
Tabi ki bu dua ile alakalı internette araştırma da yaptım ve medyum Burak ile bu sayede tanıştım. Duamın etkisi ve tabi ki Burak beyin yardımları sayesinde sevgilim beni özlemeye başladı. Çok sevdiğini daha fazla söyledi. Hatta gece geç saatlerde bile arayıp özlemini dile getirdi ki ben de tabi ki bu durumdan çok memnun kaldım.
Herkese tavsiye ederim
İnternette bu tip yorumlar bulmak bence çok kıymetli zira insanlar yorumlara bakarak da çözüm bulabiliyorlar. Ben de size medyum Burak ile görüşmenizi tavsiye ederim. Bu sayede sizin de sevdiğiniz kişi özlemini dile getirebilir diye düşünüyorum. Aramak isteyenler 0553 371 89 94’ten ulaşabilirler.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 2896 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
29 Hayır

“Sevdiğinin seni özlemesi için dua” için 9 yorum var.

  1. Sevdiğim kadını aşkımdan yanıp Tutuşsun beni çok sevsin istediğim için Medyum Burak hocamdan yardım aldım Aşk celbi yaptı sevdiğim kadının duyguları şimdi bana karşı çok derin…

  2. Sevdiğim adam bir an olsun yanımdan ayrılmasın sürekli benimle ilgilensin istediğim için Medyum Burak ile iletişime geçtim harmura aşk celbi yaptırdım bana deliler gibi âşık oldu

  3. Ruhen bana bağlı olsun istediğim aşk duyduğum kadın ile evlilik istediğim için Medyum Burak hocaya evlilik celbi yaptırdım. Evlenmemize az kaldı gün sayıyoruz.

  4. Eşime iş yerinde iken bile arıyordum. Çünkü çok özlüyordum Fakat onun beni aramaması beni üzüyordu beni özlemesi için Medyum Burak hocam kısmet açma celbi yaptı beni artık sık arıyor ve ilgileniyor

  5. Eşim de benim onu özlediğim gibi beni özlesin istiyordum Onu çok seviyor ve kıskanıyordum. Medyum Burak hocanın yaptığı bağlama celbi sonrasında eşim bana tutkuyla bağlandı.

  6. Sevdiğim erkeğin gözünde vazgeçilmez olmak istiyordum onun beni özlemesini arzuluyordum Bu nedenle Medyum Burak hoca ile iletişime geçerek sevgiliyi geri döndürmek için boy hamaylı yaptırdım. Artık ben deliler gibi seviyor.

  7. Partnerimin Beni deliler gibi özlemesini istediğim için bana karşı koyamadığı bir sevgi duyması için Medyum Burak’a sevgilimi kendime bağlamak için boy hamaylı yaptırdım. Hocama sizde güvenebilirsiniz.

  8. Daha önce evli bir erkekle beraber oldum, fakat o kişinin gözü benden başkasını görsün istemiyordum Medyum Burak hocanın yaptığı kuvvetli aşk için boy hamaylı hemen etkisini göstermeye başladı.

  9. Sevgilimin benden önceki sevgilisine dönmesi beni çok üzdü Ben de beni özleyerek bana geri dönmesi için Medyum Burak’a kısmet açmak için boy hamayli çalışması yaptırdım çok memnun kaldım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Yasin hoca