Kocamın Benden Ayrılması için Boşanma Büyüsü

Bir kişiyi birinden ayırma için yapılan duadır. Örnek; istemediğin birini kendinden uzak bir yere yollamak ve onun zarar-zulmünden kurtulmak için 1378 kere:”KALE HAZA FİRAKU BEYNİ VE BEYNEK” duası okunduğu takdirde istenmeyen kişinin def edilmesine vesile olacaktır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Boşanma Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 7044 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

32 Evet
51 Hayır

“Kocamın Benden Ayrılması için Boşanma Büyüsü” için 15 yorum var.

 1. Bende evli bir erkekle beraberdim aşık olmuştum o yüzden de evli olmasını göz ardı etmiştim ama şimdi aklım başıma geldi ayrılmak istiyordum ama o buna izin vermiyodu kendimden soğutmak için celb yaptırdım burak beyin yaptığı celb hemen işe yaradı etki göstermeye başladı ve etkilerini aldım çok iyidir tavsiye ediyorum. Burak hoca konyada çok iyi bir dürüst medyumdur. Telefonu budur: 05533718994

 2. Arkadaşlar ben daha öncedbn birkaç hocaya vefk yaptırmıştım olmamıştı yada yapamadılar emin değilm herneyse burak hocamla görüştk anlattım skıntımı bana celb diye bişi yaptı bekleme süreside uzunmuş biraz ama sabrednce olcak inancm geldi bu celb hocamında anlattığı gibi çok etkili oldu 26 ncı gündeyiz şuanda maşallah nazar değmesinde herşey arzu ettiğim gibi hocama burdn saygı ve sevgilermi gönderiyorum allah razı olsun vesile olduğu içn

 3. Selam arkadaşlar ben medyum burak hocayla dört hafta önceden tanıştık. İnsanın başına bu hayatta herşey gelebiliyor. Ben sekiz yıllık kız arkadaşımla herşey çok güzel giderken artık birşeylerin ters gitmeye başladığını anladım. Artık istemiyordum onu nedenleri bana kalsın. Neyse çok uzatmadan konuya gireyim. Burak hocamı internette buldum hakkında çok yazı okudum. Allah’ım zeval vermesin gerçekten başarılı bir insan anladım bunu. Kırk gün sonunda da bakım olcakmış işleme. Sizin sorunlarınızda inşallah çözlür. Ben Memnunum belirtmek istedim

 4. Benimde Evimde hiç huzurum yoktu geçim sıkıntısı herkesi vuruyor ama yapabilecek bir şeyler yok hepimiz biliyoruz buna alışmalıyız eşime bunu anlatamadım her gün benden bişeyler istiyor alabildiğimi alıyorum alamadığım kalıyor. Evlendiğim günden beri daha kendime bikere bayramlık bile almadım hep çocuğuma hep eşime… bununla yetinemeyen eşim anasının evine gidip orada kalmaya başladı önceleri haftada 1 gün kalır gelirdi sonrasında baktım ki günler uzamaya başladı beni yalnız bıraktı evli olduğum karımı ve çocuğumu görmeye kendim giderdim genede ona rağmen onlara harçlık bırakırdım elimden geldiğince sonra bir gün eve postacı bi tebligat getirdi açıtım baktım ki aile mahkemesi yazıyor başımdan aşşağıa kaynar sular döküldü ben ne yapmıştım bunu hak edecek die ağlamaya başladım. Hayattaki tek sahip olduğum hazinem di o çocuk benim Annem vefat etti ben küçükken beni bi arkadaşı büyüttü annemin ama annem gibi büyüttü o olsaydı belki aynı şekilde büyütürdü ona gittim durumu anlattım o sırada komşusu da oradaydı bana Burak hocayı tavsiye etti ama inanmadım kulak ardı ettim. Mahkeme günü gelince hakime ağladım bütün olanları anlattım eşimi çocuğumu sevdiğimi söyledim bizi boşamadı bana inandı ama eşim buna rağmen eve dönmedi annesinden kalıyor gelmiyordu avukatımla görüştüğümde bana farklı bir dava açmaya hazırlandıklarını öğrendim ilk davayı kaznamayınca ikincisinde de görevlerimi yerine getirmediğim için dava açmaya hazırlandıklarını öğrendim buna rağmen genede çocuğum için savaşmaya hazırdım yapacak bişey yoktu aklıma annemin komşusu geldi onları aradım onlarda Burak hocamızı durumu anlamak için denizliden konyaya Burak hocayı görmeye geldik bize bir vekf yazdı aşk ve bağlama vekfi uygulamaya geçtik ama hala içimden olmayacağını düşünüyordum yapabilecek tek savunmam bu kaldı zamanla eşimde bir yumuşama gördüm avukatımla görüştüğümde davayı henüz açmadıklarını söyledi tekrar bi kez daha kapılarına gittim onları geri getirebilmek için eşim benimle birlikte eve geri döndü ona hiç bişey söylemedim tek keime bile etmedim vekfin bitmesine yakın eşimle konuşmaya başladık o geldi bana önce bunlar sanki gerçekleşirken olağan şeylermiş gibi geliyor ama arka planda vekf işliyordu bi yandan ve sonuşta eşim döndü buna sebep olanlara binlerce kez teşekkür ediyorum. Ve olayı bu kadar detaylı anlatmamın sebebide Burak hocamızn gayretinin ne kadar kuvvetli olduğunu görmenizdi beni dinlediğiniz için teşekkür ediyorum.

 5. selamun aleykum hocam bn esimden ayrılmak istiyorum ama eşim istemiyo anlaşamıyoruz benden şiddetli geçimsizlik var ayrılması için lütfen bana yardım edin

 6. Kocamın benden soğuması bir anda ona karşı ilgimin yok olmasına sebep olmuştu. Ben de boşanmaya hızlı ikna olması için Medyum Burak’a ayırma celbi yaptırdım. Şuan çok mutluyum çünkü boşandık çok teşekkür ediyorum.

 7. Partnerimin beni aldattığını duyduğumdan beri hiç de hoş olmayan zamanlar geçiriyorken kuzenim beni Medyum Burak ile tanıştırdı. Sevgiliyi geri döndürmek için boy hamaylı yaptırdım ve benden soğusun istedim. Allah Razı olsun Medyum Burak hocamdan.

 8. Kocamın ilgisizliği yüzünden uykularımda kabus görmeye başlamıştım. Benim de aklım başka birindeydi. Kocamı tamamen kendimden soğutmak için kısmet açma celbi yaptıdım Medyum Burak hocama. Kabuslarım sona erdi.

 9. Evi terk eden kocam bana geri dönmek istiyordu bende bu fikre katılmadığım için Medyum Burak hocama soğutmak için boy hamaylı yaptırdım. Sonuç aldım. Çalışmalarında gayet iyi tavsiye ediyorum.

 10. Evliliğimde ne zaman sıkıntı olsa Medyum Burak hocamdan yardım alıyorum. Kuvvetli aşk için boy hamaylı yaptırmak dertlerime sıkıntılarıma çözüm oldu diyebilirim bundan sonra başkasına gitmeyi düşünmüyorum. Siz de gitmeyin.

 11. Kendini aşk celbi konusunda kanıtlamış olan Medyum Burak hocam sayesinde başıma bela olan psikopat birinden rahatça kurtuldum. Başka hocalarla çalışma yapmak için zaman kaybetmeyin.

 12. Annemin ve babamın kavgaları çok can sıkıcı hale geldiği için ayrılmalarını istiyordum. Sevgiliyi kendime aşık etmek için boy hamaylı yaptırarak 3 ay içinde boşanmalarını sağladım şimdi ikisi de o kadar mutlu ki rahat nefes almaya başladık.

 13. Hep tartışmalar ve huzursuzluklar evimizde mutlu olmamızın önüne geçiyordu. Aşk celbi yaptırdım Medyum Burak hocam sayesinde evimize huzur geri döndü. Allah Razı olsun ondan.

 14. Harmura aşk celbi konusunda üniversite arkadaşımdan tavsiye ettiği Medyum Burak hocamdan yardım aldım. Kendisine minnettarım. Sayesinde herşey güzel Allah’ım razı olsun.

 15. Siz de Medyum Burak Hoca ile çalışırsanız yanınızda istemediğiniz insanlardan kolay kurtulursunuz. Bağlama celbi ile sizi kolayca o kişiden ayırabilir. Sayesinde kaybettiğim ümidime tekrar kavuştum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Yasin hoca