Kabala Büyüsü Nedir

Musevi geleneklerinin çok önemli bir ritüeli olan Kabala büyüsü, yüzyıllar içinde etkisini ispatlamış, kuvvetli bir büyüdür.

Ülkemizde ancak birkaç gerçek medyum tarafından, özellikle medyum Burak Hoca tarafından yapılabilmekte ve bozulabilmektedir. Kabala büyüsü nedir, Bu büyü Musevi kutsal kitabı olan Tevrat ile önemli Musevi kaynaklarından esas alınarak ancak bilen kişiler tarafından yapılabilir.

Kutsal kitaplara hakim olmak, dinlere hakim olmak çok önemlidir. Kabala yazılı olmayan, yani sözlü olan gelenekler demektir. Bu büyü Davut Peygamber den bu yana uzananda gizli şifrelerin ışığında yapılır. Elbette kabala büyüsü İslamiyetten sonra da, İslam dinine mensup din kardeşlerimiz tarafından da yapılan bir ritüel ola gelmiştir. Transa temelleri olan yani diğer alemlerle iletişim kurmayı esas alan bir uygulama olduğundan, medyum seçerken çok dikkat edilmesi lazımdır.

Kabala Büyüsü Genel Özellikleri

Kabala büyüsü, en etkili büyülerden biri olan papaz büyüsüne benzer kuvvette olup, ondan da güçlü bir büyüdür. Kabala büyüsünün güçlü olmasının bir yansıması da etki süresinin son derece kısa olmasıdır. Diğer ritüellerden çok daha hızlı bir sürede etkisini göstermeye başlar. Aşık etme büyüsü olarak gerçekten son derece kuvvetli etkileri bulunmaktadır. Ayrıca çiftlerin ayrılması amaçlı, ayırma ya da soğutma niyetleriyle de yapılmaktadır. Son derece etkili bir bağlama büyüsü olup, diğer büyülerin işlememesi durumunda da yapılabilir bu amaçla. Terk eden kişinin geri gelmesi için yapılabilir. Çaresi olmayan ya da hastalıkların şifasında, ya da büyü bozma işlemleri için kabala büyüsü yapılabilir.

Kabala büyüsü nasıl yapılır, bu işlemlerin gerçek ve Kabala felsefesine hakim medyum tarafından yapılabilir. Yoksa yapıyorum diyen hocanın bir etkisi olamaz. Danışan kişi bilmeyene giderse boşuna beklemiş ve umut etmiş olur.

Kabala Büyüsü Deneyimini Gerçek Medyum Burak Hoca ile yaşadım

Ülkemizde hocayım diyen ama aslında dolandırıcıdan başka birşey olmayan birçok yalancı hoca var. Onlardan korunmak için dikkatli olmak gerekiyor. Ben sevdiğim ve beni terk eden erkeğin bana dönmesini istiyordum. Ancak daha önce yardım almak için iki yalancı medyum tarafından dolandırılmıştım, bu nedenle çok titizleniyordum. Ancak içimden bir ses, bu sefer doğru insanı bulacağımı söylüyordu. Aklıma internet üzerinden kabala büyüsü yaptıranların yorumları nelermiş incelemek geldi. Hemen araştırmaya başladım ve medyum Burak Hoca adlı bir kişinden memnun kalındığını okudum.

Ben de kendisinden aşık etme ve yeniden bana dönmesi için yardım almaya karar verdim. 0553 371 89 94 numaralı telefonundan aradım, bir de [email protected] olarak mail adresi var kendisinin. Buradan sizler de iletişim kurabilirsiniz. Bana kabala büyüsü tam uygun dedi ve dediğini mükemmel şekilde yaptı. Medyum Burak ile kabala büyüsü deneyimim son derece olumluydu. Kendisinin dediği sürede sevdiğim insan da bana geri döndü.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyüler
Yazdır
Bu sayfaya 1030 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

26 Evet
32 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Yasin hoca