İğne Büyüsü

Bağlama büyüleri içinde iğne büyüsü en etkili sonuçları vermektedir. Bu büyünün kullanım amacı rahmani olarak âşık etme için olduğu kadar kara büyüler içinde de yer bulur. İğne büyüsü ile kişinin yaşamını çok kötü bir hale getirmek mümkün olabilir. Bu konu hakkında bilgi almak isteyenler Medyum Burak ile resmi telefonu olan 0553 371 89 94 üzerinden görüşebilir, detayları öğrenebilirsiniz.
Neden Yapılır?
Her türlü büyünün yapılış amacı bulunmaktadır. İğne büyüsü neden yapılır, bu büyünün yapılma amacı iki türlüdür. En fazla tercih edileni ise kişiyi koşulsuz şekilde âşık etmek, kendine bağlamak için yapılan iğne büyüsüdür. Diğeri ise kişinin bahtını, şansını bağlayan büyünün şeytani formudur. Bu çalışmayı yapabilecek medyumlar şeytani ritüellere hâkim olmalıdır. İğne büyüsü yapılırken öncelikle kişiye etkisi ve amacı belirlenmelidir. İğne büyüsü genellikle ayrılmış çiftlerde, sevgililerde olumlu sonuçlar verir. Yaklaşık 15 gün içinde büyü etkisini göstermeye başlar. Ancak şeytani olan iğne büyüsünü yapmak zordur. Bu tür büyülerin çalışmaları ehil kişilerce yapılmadığında vahim sonuçlar verebilir. Bunların geç kalınmadan bozulması en doğrusudur.
Nasıl Yapılır?
İğne büyüsünü yapmak için bazı materyallere ihtiyaç duyulur. İğne büyüsü nasıl yapılır, büyünün yapımında öncelikle özel üretilmiş siyah makaralar kullanılır. Ancak bunların temini biraz zordur. Bunlar üzerine tılsımlı sözler söylenebilen özel sicimlerden yapılır. Bazen hayvan bağırsağından üretilen özel iplerde kullanılır. Buna kişinin özel bilgileri, adı 77 defa düğümleme yapılarak okunur. Bu İbranice ayetler eşliğinde yapılır. Yardım istenen Hüddamın adı söylenerek her düğüm atılır. Bu süreç birkaç gün içinde tamamlanır. Bu işlemde medyuma vekâlet vermek önemlidir. Düğümler bitince büyünün etkileri görülmeye başlar.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1210 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
22 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Yasin hoca