Büyü Nedir?

Büyü asırlardır öne sürülen bir ipleri ele alma isteğinden meydana gelen sistemdir. Doğal yollarla, doğaüstü ve mistik güçlerle elde edilmeye çalışılan olguları tek tek gerçekleştirmek adına yardımcı olan büyü, asırlardır süre gelen ve artık kültür haline gelmiş bir kavramdır.

Kişiyi maddi veya manevi anlamda yapan kişinin istediği konuma düşüren büyü, asılardır süregelen bir kavramdır. Büyü nedir diye düşünüldüğünde büyü aslında geleceği eline alma isteğidir. Yapan kişinin kendine çıkar sağlaması ile ortaya çıkan olgudur. Büyünün tarihsel sürecinde birçok türü de vardır. Aşk konularında, iş ve özel hayat konularında, akraba ilişkilerinde veya direkt olarak kişinin kendiyle ilgili olan konularda işin içine giren büyü, kişiye rahatlama, güven ve ipleri eline almanın verdiği huzuru sağlamaktadır. Bir kişinin zihinsel olarak hareketlerini etki altına alabilmek neredeyse imkânsız bir durumdur. Fakat büyü ile bu istek gerçekleşebilir ve gayet de memnuniyet veren sonuçlar alınabilir.
Büyü Nasıl Yapılır?
Büyü Nasıl Yapılır konusuna gelecek olursak, büyünün türüne göre bu süreç farklılık gösterir. Kimi büyü çok uzun zaman alabilir fakat kimi büyü de oldukça kolay ve kısa sürede yapılır ve etkisini gösterir. Aynı zamanda kimi büyülerin bozulması imkânlı iken kimilerinin bozulması neredeyse imkânsızdır. Bu ve bunun gibi birçok sorunun cevabı Medyum Burak’tadır. 0553 371 89 94 numaralı telefonu aramayı unutmayın.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1198 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
19 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Yasin hoca