Boşanma Büyüsü Nedir, Boşanma Büyüleri Nasıl yapılır?

Boşanma büyüsü nedir, nasıl yapılır, ne işe yarar, nasıl etki eder? Boşanma büyüleri etki süresi ne kadar? Büyü hakkında ayrıntılar içerimizde bulunmaktadır.

Boşanma büyüsü yapmak her kişinin yapabileceği bir şey değildir. Çünkü bu, yapımı hiç de kolay olmayan bir büyü türüdür. Yanlış yapılması durumunda içinden çıkılması zor sorunlara sebep olabilir. Boşanma büyüsü işinde uzman hocalar tarafından yapılabileceği gibi, medyum el almış kişilerden biri de bu büyüyü yapabilir.

Ayrıca kurşun büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımızı inceleyebilirsiniz.

Birinin Size Boşanma Büyüsü Yaptığını Nasıl Anlarsınız?

Birinin boşanma büyüsü yaptığını anlamak yapılan işlemin etkilerinden kolayca anlaşılabilir. Boşanma büyüsü nasıl anlaşılır diye aklınızda bir soru varsa aşağıdaki belirtilerin siz de var olup olmadığına dikkat edin:

 • Büyü yapılmış kişiler eşlerine soğuk davranırlar ve kavga ederler
 • Kişilerin kafası sürekli başka yerde olur,
 • Eşi konuştuğu zaman sanki onu duymuyor gibi davranır,
 • Büyü yapılan kişi eşi dışında farklı bir kişiye âşık olabilir,
 • Büyü etki eden kişi eşi ile arası bozulmaya başlar.

Bu belirtileri kendi yaşamınızda görüyorsanız, büyü etkisi altında olmanız söz konusu olabilir. Hızlıca yapılan büyüyü bozmak için işlem yaptırmanız gerekebilir. Aksi halde büyünün etkilerini yok etmesi daha zor olabilir.

Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Boşanma büyüsü yapma tarifleri farklı şekillerdedir. İşinin ehli kişilerin yapması gereken bir büyü türüdür. Boşanma büyüsü nasıl yapılır diye araştıran kişilerin ilk olarak özellikle soğutma büyüsü işlemi yaptırmaları gerekebilir.

Boşanma büyüsü işlemine başlamak için bir bardak su gerekir. “Niyet ettim boşandırmak için bu büyüyü yapmaya. Allah’ım sen isteklerimi kabul et. Muhakkak ki sen kullarının ne dilediğini bilensin. Şüphesiz sen kullarına karşılık olmadan yardım edersin.” Sözünü artarda söyleyin. Sonrasında suya işaret parmağınız ile dokunun. Böylece büyü yapımı için gerekli olan enerjiyi tılsımlı sözcükler ile suya vermiş olursunuz.

Bu sözcükleri suya kodladıktan sonra suyun bir bölümünü için. Kalan bölümünü ise başınızdan aşağıya tüm vücudunuza serpilecek şekilde dökün. Saçınızda suyun etkisinin daha uzun sürmesi için 3 gün süresince yıkama yapmayın.

 1. Gün sonra saçınızı yıkadığınız esnada tekrar dileğinizi söylemeniz gerekir. Büyü etkisini kendiliğinden göstermeye başlayacaktır.

Kocanızın Sizden Ayrılması için Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kocanızın sizden ayrılması için boşanma büyüsü beyaz büyü çeşitleri içinde bulunur. Çünkü büyü işlemi yaptıranın asıl niyeti eşinin kalbini kırmadan boşanmaktır. Büyü yapmaya Cuma gününü başlamak gerekiyor. Cuma günü beyaz renkli bir mumu elinize alarak yakın. Bu mum adak amacıyla kullanılmaktadır. Sonrasında ise mum boşanma büyüsü ile çiftleri ayırma maksadının yerine getirilmesi için cam kavanozun içerisine yerleştirilir. Dilerseniz mumu cam bir bardak içine yönlendirebilirsiniz. Mum alevi meydana gelmeye başladığı sırada mumu yakan işlem yaptıran kişinin sevdiğinin kalbimin yandığını kafasında canlandırması önemlidir. Bu bölüm oldukça önem taşımaktadır. Hayal  gücü kuvvetli olan kişiler başarı elde eder. Yanan mumun alevine bakarak aşağıdaki sözler 10 kez tekrarlanmalıdır.

“…Ve mâ tevfîkî illâ billâh(billâhi), aleyhi tevekkeltu ve ileyhi unîb.”

Büyünün tamamlanması için “Amacım boşanmak. Eşimin yüreği bende kalmasın. Kolayca ayrılalım, hiç kimsenin içi yanmasın. Amin.” ifadesini tekrarlamak gerekir. Sonrasında mumu yavaşça üfleyin. Tılsımlı ifadeleri söyleyip mumu yakıp, kalıntılarını toprağa gömmeniz gereklidir. Böylece hızlıca boşanmak istediğiniz kişiden beklediğiniz haberi alabilirsiniz.

Boşanma Büyüsü Yapmak için Kuran’dan Okunabilecek Dualar Nelerdir?

Boşanma büyüsü için Kuran’dan sureler okumak yaptığınız işlemin minimum 5 katı kadar hem güçlü hem de tesirli olmasına destek  sağlar. Boşanma büyüsü yaparken hangi dua okunur diye araştırma yapanlar aşağıdaki dualardan yararlanabilirler:

 • Ankebut suresi,
 • Bakara suresi,
 • Burc suresi,
 • Nisa suresi,
 • Fatiha suresi

Duaları okumaya başlamadan önce abdest almalısınız. Niyet ederek abdest almaya başlamak gerekir. Mesela “Niyet ettim boşanma büyüsü yapmak için abdest almaya. Büyünün tesirleri meydana gelsin, büyü bana kesinlikle kötü zamanları yaşatmasın. Amin.” Diyebilirsiniz. Sureleri kibleye dönerek okumaya başlayın. Ayrıca dua okurken gözlerinizi kapatın ve okumanız tamamlandıktan sonra yardıma ihtiyacı olan birine sadaka vermeniz işlemin etkisini daha arttıracaktır.

Boşanma Büyüsü Kimler Üzerinde Etki Etmez?

Boşanma büyüsünün etki etmediği kişiler vardır. Büyünün etki etmediği kişilere büyü yapıldığında büyü yapan kişi kötü yönde etkilenir. İşlem yapan kişi, çoğunlukla büyüyü yalnız olaral yapmaya çalıştığı için çarpılabilir. Çiftler nasıl boşandırılır sorusunu araştırmadan önce kimlere büyü yapılmaması gerektiğini bilmesi önem taşımaktadır.

 • Hanesinde 40 gün içinde cenaze çıkmış kişiler,
 • Doğuştan kör olan kişiler,
 • Din adamları,
 • Kuran hafızlarına

Büyü işlemi yapılmamalıdır.

Yapılan işlemler taraf değiştirerek değişik bireylerin etkilenmesine sebep olabilir. Yanlış şahıslara büyü yapan kişiler bazı sağlık sorunları yaşayabilirler. Büyü yapan kişi:

 • Baş dönmesi,
 • Mide bulantısı,
 • Ağlama krizleri,
 • Negatif düşünceler,
 • İntihar etme arzusu gibi sorunlardan sıkıntı çekebilir.

Boşanma büyüsü yanlış kişilere etki ettiği zaman büyü işlemini yaptıran kişinin tanıdıkları kendisine düşman olabilirler.

Boşanma Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?

Boşanma büyüsünün etkisini göstermesi için belli bir zaman beklemek önemlidir. Büyünün yapılma şekli, büyünün tesir etmesinde büyük önem taşımaktadır. Eğer:

 • Dualar tam olarak okunursa,
 • Büyü yapan kişi işinin ehli biriyse
 • Büyü işleminde etki edilmesi istenilen kişinin özel eşyaları kullanıldıysa,
 • Büyü ritüelleri esnasında kişi tüm dikkatiyle işleme yoğunlaşarak gerekenleri yaptıysa büyü yaklaşık 3 gün sürede tesir eder.

Boşanma büyüsü ile sevdiğini geri getirme kolay bir işlem gibi düşünülse de bazı kişilere büyü yapmak oldukça zor olabilir. Ayrıca bazı bireylerin üzerinde büyü tesir süreci uzun sürmektedir.

 • Büyü yapılan kişi uzun yıllardır evli ise,
 • Kadının kocasına karşı duyguları sürüyor ise,
 • Evliliklerinden meydana gelen evlatları varsa,
 • Evliliklerini severek yapmışlarsa

Böyle durumlarda büyünün tesirini göstermesi umulduğundan daha zor olabilir. Bu gibi kişilere büyülerin etki etmesi bir aydan daha uzun sürebilir.

Boşanma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Boşanma büyüsünün bozulması düşünüldüğünden çok daha zor bir işlemdir. Boşanma büyüsünü iptal etmek için 2 parça minimum 25 cm uzunluğunda ipi elinize alın. İplerden biri eşlerden kadını diğeri ise erkek olanı simgelemektedir. İplerden biri sizin seçtiğiniz başka bir kişi de olabilir.

Eğer büyü bizzat kendi ilişkiniz için yapıldıysa böyle durumda iplerden birini kırmızıya boyamamak gerekir. Sona sizin dışınızda birinden ipleri düğümlemesini isteyin. İpleri düğümleyen kişinin bu durumdan büyü niyeti ile düğümleme yaptığını bilmiyor olması önem taşır. Sonrasında düğümlenen ipe dileğinizi tekrarlamaya başlayın. “Niyet ediyorum önceden yaptığım bağlama büyüsünü bozmaya. Amin.” Deyin. Sözcükleri sesli olarak söylediğinizden emin olun. Ardından düğümlü ipleri çözmeye başlayın. Bu durum büyüyü bozmamış anlamı taşıyacaktır. Boşanma büyüsünü iptal etmekle uğraşmamak için öncelikli olarak boşanma büyüsü neden yapılır konusunu iyi detaylıca incelemeniz gerekir.

Yastık büyüsü nedir? Makalemizden inceleyebilirsiniz.

Boşanma Büyüsü Türleri Nelerdir?

Boşanma büyüsü türleri kimlere, ne zaman, hangi malzemeler kullanılarak, ne gibi vaziyetlerde büyü yapıldığına göre farklılık içermektedir. Boşanma büyüsü çeşitleri çok sayıda olmakla birlikte kişiler çoğunlukla bir ya da iki çeşit büyü türünü yoğun olarak hayata geçirmektedir.

 • Elma kullanılarak yapılan ayırma büyüsü farklı kişilerin evliliğini bozmak niyeti ile yapılırlar.
 • İğne büyüsü yaparak eşlerin arasını bozarak ayrılmalarına sebep olabilirsiniz.
 • Şeker büyüsü yapılarak eşinizden rahatça boşanabilirsiniz.
 • Eğer karınızın  size uyguladığı kötü davranışlar sebebi ile boşanmayı arzuluyorsanız, terli büyüsü ile boşanma işleminizi yerine getirebilirsiniz.
 • Eğer esinizi sizi aldattığını hissediyorsanız ve bu sebeple boşanmak istiyorsanız bez bebek kullanarak boşanma büyüsü yapabilirsiniz.

Kocası Aldatan Kişiler için Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kocası aldatan kişilerin boşanma büyüsü yapması sadece bir iki malzemeyi kullanılması yeterli olacaktır. Bu büyünün yapılış şekli şeker büyüsü ile benzer niteliklere sahiptir. Ayrıca büyü işleminde şeker ana malzemedir. Eğer partnerinizin sizi uzun süredir aldattığı fikrindeyseniz büyü işlemini yaparken toz şeker tercih edin. Sizi ne süredir kandırdığı konusunda bilginiz yoksa büyü yaparken küp şeker kullanabilirsiniz. Seçtiğiniz şeker çeşidini bir kabın içine koyarak tılsımlı sözlükleri söylemeye başlayın.

Sonrasında kaba ılık su ekleyin.  Bu işlem esnasında:

“Vektub lenâ fî hâzihid dunyâ haseneten ve fîl âhırati innâ hudnâ ileyk…”

Suresini okuyun. Sürenin tesirini ortaya çıkarması için minimum olarak 3 defa tekrar edilmesi önemlidir. Sureyi tekrar ettikten sonra kabın kapağını kapatın ve kabı güzelce çalkalayın. Böylece şekerler erimeye başlayacak ve eridikten sonra işlem tesirini göstermeye başlayacaktır. İşlem yalnızca bu kadar değil. Ayrıca işlem yapan kişi suyu tek seferde içmesi gerekmektedir.

Kocası Aldatan Kişiler için Boşanma Büyüsü Tutar mı?

Kocası aldatan kişilerin boşanma büyüsü tutması hemen hemen her daim mümkün olmaktadır. Fakat bazı şahıslar için muska ile boşanma büyüsü tercih edilerek işlem yapılması zorunlu olabilir. Büyüler farklı iki amaç için yapıldığında tesiri daha fazla olur.  Boşanma büyüsü muska kullanarak yapılabilir isme özel muska hazırlanması böyle durumlarda önem taşır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Boşanma Büyüsü Nedir, Boşanma Büyüleri Nasıl yapılır? Sıkça Sorulan Sorular

Aldatan eşlere genellikle boşanma büyüsü yapılması planlanmaktadır. Bu sebeple medyumlara başvuran kişi sayısı oldukça fazladır. Sizin de rahatsız olduğunuz bir kişi varsa hayallerinizi gerçekleştirmek için boşanma büyüsü yaptırabilir ve kolayca istemediğiniz partnerinizden kurtulabilirsiniz. Boşanma büyüsü, gerçek güvenilir ve alanında işinin ehli bir medyum tarafından yapıldığında, hemen hemen yüzde yüze yakın pozitif neticeler vermektedir. Yani maksadınız kurtulmak istediğiniz kocanızı ya da karınızı boşamak ise, mutlaka sayfamızda bulunan medyumlardan işlemler hakkında bilgi alabilir büyü aşamalarını öğrenebilir ve istediğiniz işlemde başarı elde edebilirsiniz.

Eşi ile önemli problemleri olan kişilerin, veya diğer kişilere önemli gelmese de kendi hayatı yönünden önemli bir problemle karşılaşan kişilerin yapmayı düşündükleri boşanma büyüsü kişilerin kolay bir şekilde eşlerini boşanmaya ikna etmelerine destek sağlamakta rahatça boşanmalarına da avantaj oluşturmaktadır.

Boşanma büyüsü, geçmişten günümüze yüzlerce insanların yaptırarak hayatlarında farklılıklar oluşturdukları bir büyü çeşididir. Boşanma büyüsü hem gerçek hem de kendine güvenen uzman medyumlar tarafından gerçekleştirildiği takdirde özel bir büyü türüdür.

Her büyü belirli bir etki etme zamanı bulunmaktadır. Bizim sayfamızda olan medyumlar arasından başarılı olanlar arasından istediğinizi seçerek ona göre işlem yaptırabilirsiniz. Ne zaman etki edeceğini medyum size bildirecektir.

Boşanma büyüsünün bozulması için bazı aşamalar bulunur. Bu aşamaları en kesin olarak medyumdan öğrenebilir ve ona göre istediğiniz bozma işlemini yaptırabilirsiniz.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Boşanma Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 416 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

13 Evet
6 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Yasin hoca