Sevdiğin kişiyi kendine aşık etme duası

İki sene boyunca sevdiğim insanın ben sevmesine ve bana aşık olmasına çabaladım ama sonuç ne yazık ki her seferinde hüsran oldu. Ne bana baktı, ne de benimle ilgilendir. Kesinlikle beni görmezden geldi ve açıkçası bu benim gururumu çok fena halde kırdı. Ben de sevdiğin kişiyi kendine aşık etme duası ile onu bana sırılsıklam bir aşık haline getirmeyi kafama koydum. Daha önce bir arkadaşım yaptırmıştı ve işe yaradığını kendi gözlerimle görmüştüm. Bu sefer de kendim için yaptıracaktım. Hemen arkadaşımı arayıp yardım istedim o da sağ olsun bana medyum Burak beyin telefonunu verdi.
Hemen Ulaştım ve İşim halloldu
Medyum Burak ile anında görüşme gerçekleştirebildim. Arkadaşımdan aldığım 0553 371 89 94 ona ait resmi numara olduğu için açıkçası ulaşmakta herhangi bir güçlük çekmedim. Hemen kendisi ile görüştüm ve sevdiğim kişinin de benim ona olan aşkım gibi aşka düşmesini sağladım. Tabi ki Burak bey olmasa ben tek başıma böyle bir şey yapamazdım.
Tereddüt etmeye gerek yok
Tabi ki insan daha önce herhangi bir medyum ile görüşmemiş olunca ister istemez bir tedirginlik yaşıyor ama inanın bana hiç gerek yok. Bütün rahatlığınızla gidip kendisiyle görüşebilir ve hayatınızın en güzel ilişkisinin başlangıcını yapabilirsiniz. Bence sorunlarınızı ertelemek yerine hemen harekete geçip verdiğim numarayı aramakla işe başlayabilir, sorunlarınızı unutmaya hazırlanabilirsiniz.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1512 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

24 Evet
21 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Yasin hoca