BÜYÜ BOZMAK İÇİN SİRKE

Büyülerle başımın inanılmaz dertte olduğu bir dönemdi. Bir erkek arkadaşım vardı ve şu anda evliyiz. Çok da mutluyuz. Şu anda eşim, kısa süre önce erkek arkadaşım olan insan, beni çok sevmesine rağmen, sevgisinden emin olduğum halde, kafa karışıklığı yaşama başlamıştı. Birden soğukluk geliyordu ve benimle ilgilenmiyordu. Ben ilk başlarda bunun nedenini anlamıyordum, bir süre sonra anladım ki ahlaksız bir kadın musallat oldu. Büyü yapmış bizi ayırmak için. Daha önce büyüler konusunda bir deneyimim olmadığından, ne olduğunu anlayamadım ve panikledim. Daha önce bir derdinden kurtulan arkadaşım bana kesinlikle medyum Burak ile görüşmemi, onun bu derdi halledeceğini söyledi.

Büyü Derdinden Kurtuldum:

0 553 371 89 94 numaralı telefondan kendisini aradım ve randevu istedim. Bana verdiği randevu tarihinde inanın ki koşarak gittim. Derdimi dikkatle dinledi ve sakin olmamı, ona güvenmemi istedi. Beni gerçekten çok fazla rahatlattı. Bu başımdaki büyü musallatından kurtulacağıma inandım. Bana büyü bozmak için sirke ritüelini önerdi. Ne yapmam gerektiğini konusunda uyarılarını, talimatlarını verdi. Bu şekilde derdimden kurtulacağımı söyledi. Ben de kendisini dikkatle dinledim.

Musallat Kadından ve Büyüden Kurtuldum:

Sirke ritüeli ile büyüden ve musallat kadından kurtuldum. Bu şekilde anladım ki son derece yetkin ve özel bir insanla tanıştım. Birçok özelliği ve geniş dini bilgisinden herkesin yararlanmasını isterim.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Büyü
Yazdır
Bu sayfaya 1336 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

22 Evet
19 Hayır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Yasin hoca