Bir Erkeği Kendine Aşık Etme Büyüsü

Cennetül esma, şartlarına riayet edilerek okunduktan sonra mutlaka en azından bir defa da kasem okunduğu takdirde niyetlere ve gayelere mutlaka daha çabuk ulaşılacaktır. Çünkü cennetül esmanın hadimleri bu azimete hürmet göstermekte ve hizmet etmektedirler. Aşk ve muhabbet için denenmiş ve sonuç alınmış bir tertiptir. Okuma sayısı … keredir.

Kasem budur:

Allâhümme innî es-elüke bi-fâ-il ferdâniyyeti, ver-râir-rubûbiyyeti, vedâli devâmiddeymûmiyyeti, ve hâi hayaâtis sermediyyeti, veyai yenâbîul hıkmeti, ve kâfil kudreti, ve yâil yüsrati, ve vâvil vücûdi, ve mîmil mülki, ve hâil hıkmeti, ve kâfil kibriyâi, ve mîmil melekûti, ve aynil ınâyeti, ve dâlid dirâyeti, ve lâmil lutfi, ve kâfil kahri, ve dâlid delâleti, ve vâvid velâyeti, sînis sekîneti* Aksemtü aleyküm eyyetühel ervâhur rûhâniyyetül huddâmi, li-hâzihil esmâil ızâm* İllâ mâ ecebtüm da’veti, ve berertüm kasemî, ve tevekkeltüm bi-kaâi hâcetî, fî külli mâ yerdallâhü teâlâ fîhi salâhu emrî, bi-hakki nûri vechillâhil azîmil a’zam* Ve azametihî ve kibriyâihî aleyküm iz lâ yesıfül vâsifûn* Vef-alû mâ emertüküm bihî, in kâne emrî leküm, ve lasemî aleyküm, fimâ yerdallâhü fakdû hâcetî* Ve in kâne fîmâ Ya’dibullâhu feruddûhâ bi-hakki ismullâhil azîmil a’zami aleyküm ve kudretihî ledeyküm* Ve kâlû semi’nâ ve eta’nâ ğufrâneke Rabbenâ ve ileykel masîr*

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Gerçek Hoca
Bu makale Gerçek Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Aşık Etme Büyüleri
Yazdır
Bu sayfaya 3631 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

25 Evet
26 Hayır

“Bir Erkeği Kendine Aşık Etme Büyüsü” için 12 yorum var.

 1. Ben daha önceden vefk yaptırmıştım ama olmamıştı. Burak hocama bunu izah ettim. O da celp isminde bir işlemden bahsetti. Vefk gibi kuralları yokmuş sadece üzerinde taşıyorsun. Gümüşe kaplattırdım üzerimde taşıdım sadece. Etkisini yaklaşık bir aydan snra görmeye başladım vefk olmamıştı bende ama bu celp çok etkili gerçekten. Bekliyorsun ama sabretmeye değer celp en iyisi dualarınıda burak hocam okuyor. Mail adresi de sitede var ben yine yazayım: [email protected]

 2. Merhaba kader dostlarım bende 3 senelik bir ilişkim vardı birden ayrıldık daha doğrusu terk edildim kısa bi süre içinde başkası ile oldu ve ben uzun süredir saygı değer hocam ile o kadar kötü ki durum her gün gözümün önünde gözlerimden yaş akmıyor artık akacak yaş kalmadı içim ağlıyor sürekli yüreğim yanıyor hal böyle olunca hemen burak hocayı buldum en iyi doğru bana göre burak hocaydı gerçekten de sonuç aldım artık herşey istediğim gibi buna vesilen olan iyi yürekli hocam sağolsun Allah ondan razı olsun

 3. Kızım ile damadım artık ayrılma durumuna gelmişlerdi. Büyük bir aşkla evlendiler ama bu duruma nasıl geldiler anlamadım. Onların haberi olmadan medyum Burak’tan aşk celbi istedim ve kısa zamanda araları düzeldi.

 4. Deli gibi aşık olduğum o adam sürekli olarak beni görmezden geldi. Onun ilgisini çekmek için aşık etme hamaylı işlemi yaptırdım. Medyum Burak bu konuda gerçekten çok iyi. Onun sayesinde aradığım mutluluğu yakaladım.

 5. Oğlum yaşı ilerledikçe evimizden ve ailemizden soğumaya başladı. Ama bu durum bizi çok üzüyordu. Bu sebeple daha fazla zaman kaybetmeden medyum Burak’a gittim. Bağlama celbi ile kısa zamanda bizi amacımıza ulaştırdı.

 6. Kocamın beni aldattığını öğrendim. Ama çocuklarım olduğu için ondan ayrılmadım. Medyum Burak ile iletişime geçtim ve ona soğutma celbi yaptırdım. O işlemden sonra artık gözü benden ve çocuklarından başka bir şey görmez oldu.

 7. Ayırma büyüsü etkisi sebebi ile sevgilimden ciddi şekilde soğumuştum. Bu durumu medyum Burak fark etti. Bakım çalışmaları yapınca hemen ne yapmamız gerektiğini anladı. Mutlu giden ilişkimi kurtardığı için ona çok teşekkür ediyorum.

 8. Aşık etme celbi için Medyum Burak Hoca dan yardım almıştım. Mahallemden inanılmaz sevdiğim erkeği şu anda kendime koca ettiysem bunu kesinlikle değerli hocama borçluyum. Size de tavsiye ederim.

 9. Burak Hoca büyü konusunda, hem bozma, hem yapma konusunda bence süper isim. Aşk büyüsü üzerine ise asla başkasını tanımam.

 10. Celp işlemleri konusunda en güvenilir kişilerden birinin medyum Burak olduğunu biliyordum. Ondan aldığım yardım sayesinde kardeşimi o kötü adamdan soğutmayı başardım. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve herkese öneriyorum.

 11. Abim ve eşinin mutsuz evliliği hepimizi üzüyordu. Annem onların mutlu olmaları için medyum Burak’tan bağlama büyüsü yardımı aldı. Şimdi hem abim hem de yengem birbirlerini çok daha fazla seviyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Medyum Yasin hoca